Iran england               شرکت تدبیر نوین سازان                          fb  twitter instagram telegram linkedin

  • خانه
  • تکنولوژی
  • مزایای محصولات تولیدی

مزایای محصولات تولیدی

شرکت تدبیر نوین سازان با داشتن تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید لوله پلی اتیلن دوجداره کرتیوب دار با شراکت شرکت آلمانی باوکو (BAUKU) توانایی تولید لوله با سایز قطر 300 الی 4000 میلی متر را دارد. این لوله پلی اتیلن پس از تولید می توانند در کاربردهای دیگری مثل مخزن پلی اتیلن، سپتیک تانک، منهول پلی اتیلن و چربیگیرهای پلی اتیلن دوجداره استفاده گردند. مخزن پلی اتیلن، سپتیک  تانک، منهول پلی اتیلن و چربیگیرهای پلی اتیلن دوجداره از محصولات مهم این شرکت بوده که با توجه به خصوصیات پلی اتیلن و خصوصیات محصول طراحی و تولید شده، قابلیت استفاده در شرایط مورد نظر پروژه های مختلف را دارا هستند. 

مزایای مخزن پلی اتیلن، سپتیک  تانک، منهول پلی اتیلن و چربیگیرهای پلی اتیلن دوجداره

قیمت مخزن پلی اتیلن، سپتیک تانک، منهول پلی اتیلن و چربیگیرهای پلی اتیلن دوجداره در بسیاری از موارد قابل رقابت با انواع دیگر مخزن ها و سپتیک ها است. همچنین با در نظر گرفتن هزینه های حمل و نقل، نیروی انسانی، ماشین آلات مورد نیاز و نصب تجهیزات مربوطه و از همه مهمتر بحث زمان و سرعت ساخت و عملیات نصب، استفاده از مخزن پلی اتیلن و سپتیک  تانک بسیار مقرون به صرفه تر از سایر مخزن ها و سپتیک ها می باشد.

مقاومت بالا در مقابل خوردگی

مخزن پلی اتیلن، منهول پلی اتیلن و سپتیک تانک به علت داشتن خصوصیات بسیار مطلوب پلی اتیلن، بهترین گزینه برای نگهداری مواد خورنده نظیر اسید ها و ترکیبات فعال شیمیایی هستند.

بهداشتی بودن

پلی اتیلن ماده ای است که از لحاظ شیمیایی غیر فعال بوده و با مواد دیگر واکنش نشان نمی دهد. این خصوصیت باعث می شود برای نگهداری موادی نظیر آب آشامیدنی که مسائل بهداشتی و زیست محیطی نظیر عدم تغییر بو و مزه و خصوصیات (با گذشت زمان) برای آنها بسیار مهم است، مخزن پلی اتیلن بهترین گزینه باشد.

دوام و عمر طولانی

مخزن پلی اتیلن، سپتیک تانک، منهول پلی اتیلن و چربیگرهای دوجداره پلی اتیلن به علت مقاومت مناسب در شرایط جوی مختلف و انعطاف پذیری، از دوام بالایی برخوردار بوده و زمان کارکرد مفید طولانی دارند. خصوصاً در مواردی که نیاز به مدفون نمودن تانک مورد نظر وجود دارد، انعطاف پذیری پلی اتیلن، مقاومت آن در مقابل فشارها و نیروی های اعمالی را بالا می برد. به علاوه، به علت خاصیت ضد خوردگی پلی اتیلن، مخزن پلی اتیلن و سپتیک تانک پلی اتیلن در زمینهای مرطوب از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند.

 بدون نشت

به علت استفاده از جوش اکستروژنی در جوشکاری و ساخت مخزن پلی اتیلن، سپتیک ها، منهول پلی اتیلن و چربیگیرهای پلی اتیلن، این مخزن ها دچار نشتی نمی شوند که این مساله مزیت دیگری است برای اینکه بتوان از مخزن پلی اتیلن جهت نگهداری مواد شیمیایی که نشت آنها به محیط زیست و آلوده نمودن زمین مشکل ساز است، استفاده کرد.

قابلیت تولید متنوع

مخزن ها، سپتیک ها، منهول ها و چربیگیرهای پلی اتیلن در ابعاد و اندازه های مختلف با خصوصیات متنوع قابل تولید هستند. این شرکت با داشتن تکنولوژی تولید لوله پلی اتیلن دوجداره کورتیوب دار و با استفاده از نرم افزارهای مهندسی، توانایی تولید مخزن پلی اتیلن و سپتیک تانک پلی اتیلن با ظرفیت 1 تا 100 متر مکعب را به صورت یکپارچه دارا بوده و ظرفیت های بیشتر از آن در محل سایت پروژه قابل اجرا است.

 نصب آسان

در مقایسه با سایر مخزن ها، سپتیک تانک ها، منهول ها و چربیگیرها، انواع پلی اتیلن از وزن بسیار کمتری برخوردار بوده و این مساله کاهش بسیار زیادی در هزینه های حمل و نقل، تجهیزات مورد نیاز برای نصب، نیروی انسانی مورد استفاده و ... ایجاد می نماید.

حالت های مختلف نصب

مخزن پلی اتیلن، سپتیک تانک، منهول پلی اتیلن و چربیگیرهای دوجداره پلی اتیلن را می توان هم به صورت مدفون هم به صورت روباز (زمینی و هوایی) نصب نمود و همچنین به صورت استوانه افقی و عمودی قابل نصب هستند. ضمناً سپتیک تانک پلی اتیلن برای زمین های دژ و یا زمین هایی که قدرت جذب بسیار کمی دارند و یا مناطقی که سطح آب های زیر زمینی در آن بالا باشد، مناسب می باشند.

مقاومت در مقابل زلزله

با توجه به قابلیت انعطاف پلی اتیلن، مخزن ها، سپتیک ها و چربیگیرهای دوجداره پلی اتیلن، در سوانحی مانند زلزله بهتر عمل می نمایند و کمترین صدمه به آنها وارد می گردد.

مقاومت در مقابل شوری آب یا خاک

به علت خاصیت مواد پلی اتیلن، نصب این مخزن ها و سپتیک تانک ها، منهول ها و چربیگیرها در مناطقی که نزدیک به سواحل دریا می باشد و رطوبت یا آب دریا باعث خوردگی محصول مدفون می شود، مخزن پلی اتیلن، سپتیک تانک، منهول پلی اتیلن تنها گزینه برتر در این مناطق می با شد.

رنگ ظاهری

مخزن پلی اتیلن، سپتیک تانک، منهول پلی اتیلن و چربیگیرهای پلی اتیلن را می توان در رنگ های مشکی و طوسی و دیگر رنگ ها تولید نمود.

قابلیت جابجائی

مخزن پلی اتیلن، سپتیک تانک، منهول پلی اتیلن و چربیگیرهای دوجداره پلی اتیلن را می توان در صورت نیاز به راحتی و به دفعات جابجا نمود و در مناطق مختلف از آن استفاده نمود.

اطلاعات بیشتر

سپتیک پلی اتیلنی به صورت پکیج تصفیه فاضلابمخازن پلی اتیلنی عمودی غیر دفنی3-مخزن پلی اتیلن عمودی غیر دفنیمخازن پلی اتیلنی عمودی غیر دفنی (نصب به صورت هوایی روی چارچوب فلزی)

برچسب ها: لوله پلی اتیلن دوجداره, لوله پلی اتیلن کورتیوب دار, لوله پلی اتیلن, مخزن پلی اتیلن, سپتیک تانک پلی اتیلن, لوله, مخزن, منهول پلی اتیلن, پلی اتیلن, سپتیک

چاپ