Iran england               شرکت تدبیر نوین سازان                          fb  twitter instagram telegram linkedin

  • خانه
  • محصولات
  • لوله پلی اتیلن دوجداره

لوله پلی اتیلن دوجداره

انواع لوله های پلی اتیلن دوجداره :

مزایای لوله پلی اتیلن دوجداره

اصلی ترین مزیت این لوله ها داشتن مقاومت بالا در برابر فشار بارهای خارجی با وزن کمتر نسبت به لوله های تکجداره می باشد. در لوله های تکجداره مقاومت در برابر فشار داخلی سیال عبوری از لوله مد نظر بوده در حالیکه در لوله پلی اتیلن دوجداره که در فشارهای کاری پایین و تقریباً ثقلی کار می کنند، تحمل در برابر فشار بارهای خارجی مثل بار ترافیکی و بار خاک مرده روی لوله، هدف اصلی طراحی می باشد.

مزایای لوله پلی اتیلن دوجداره  کرتیوب دار نسبت به انواع دیگر :

خواص مکانیکی انواع لوله دوجداره پلی اتیلن در مواردی نزدیک به هم بوده و در بعضی پارامترها متفاوت از هم است. همچنین در زمینه تولید، نصب و بهره برداری نیز تفاوت هایی بین انواع مختلف لوله پلی اتیلن دوجداره وجود دارد. در این بین لوله های دوجداره پلی اتیلن کورتیوب دار با توجه به خواص خود از مناسب ترین لوله دوجداره برای کاربردهای در نظر گرفته شده مربوطه از جمله جمع آوری و انتقال آبهای سطحی و فاضلاب می باشند.

 این نوع لوله پلی اتیلن دوجداره در مقایسه با نوع های دیگر لوله دوجداره مزیتی در تولید دارند بدین صورت که با توجه به تکنولوژی تولید این نوع لوله ها می توان همزمان سایزهای مختلف لوله با پروفیل های متفاوت را تولید نمود که باعث افزایش سرعت تولید می گردد. همچنین در زمینه اتصالات نیز با توجه به کاربرد انواع جوش اکستروژنی، جوش الکتروفیوژنی، اتصالات رینگ و فلنجی و همچنین واشرهای EPDM هیچ محدودیتی در اتصالات به روش های مختلف وجود ندارد ضمناً این لوله ها در حالت های با / بدون ساکت و اسپیگوت تولید می گردند.

از مزیت های  دیگر لوله پلی اتیلن دوجداره کرتیوب دار نسبت به انواع دیگر می توان به تولید در قطرهای بالا اشاره کرد چرا که در حال حاضر این شرکت، لوله پلی اتیلن دوجداره کورتیوب دار را تا قطر 4000 میلی متر تولید می نماید و برای قطرهای دیگر نیز هیچ محدودیتی وجود ندارد و در صورت وجود کاربرد برای قطرهای بالاتر امکان تولید وجود دارد. همچنین با توجه به تکنولوژی تولید، سطوح داخلی لوله پلی اتیلن دوجداره کورتیوب دار بسیار صاف بوده و از این نظر نیز با کاهش ضریب اصطکاک توان هیدرولیکی لوله افزایش می یابد.

علاوه بر موارد عنوان شده پارامترهای دیگری نیز در خصوص مزیت لوله پلی اتیلن دوجداره کورتیوب دار نسبت به دیگر لوله های دوجداره وجود دارد که کیفیت محصول قطعاً یکی از آنها است. با تکیه بر دانش روز دنیا و خطوط تولید بسیار پیشرفته اروپایی در تولید این نوع لوله های دوجداره، کیفیت محصول بسیار بالا می باشد و با توجه به اینکه این محصولات بر خلاف سایر لوله های مشابه، محصول مهندسی شده می باشند لذا برای هر پروژه لوله مخصوصی طراحی و ارایه شده و صرفاً ارایه لوله با مقاومت حلقوی خاص و مشخصی صورت نمی گیرد و تولید در هر مقاومت حلقوی ویژگی بارز این لوله های دوجداره پلی اتیلن است.

برچسب ها: لوله پلی اتیلن دوجداره, لوله پلی اتیلن کرتیوب دار, لوله پلی اتیلن کورتیوب دار, لوله پلی اتیلن, لوله پلی اتیلن دوجداره کورتیوب دار, لوله, دوجداره, پلی‌اتیلن

چاپ