Iran england               شرکت تدبیر نوین سازان                          fb  twitter instagram telegram linkedin

 • خانه
 • محصولات
 • لوله پلی اتیلن دوجداره کرتیوب دار

لوله پلی اتیلن دوجداره کرتیوب دار (کورتیوب دار)

اصل ایده ساخت لوله پلی اتیلن دوجداره با دیواره ساختمند برای صرفه جوئی در مصرف مواد و بالا بردن استحكام آنها بوده است. استفاده از مواد HDPE به همراه استفاده از ساختارهای مناسب موجب شده كه این لوله دوجداره پلی اتیلن از انعطاف پذیری بالائی نیز برخوردار گردند. این ایده به مدت بیش از 50 سال است كه توسط شریك آلمانی این شركت یعنی Bauku در بسیاری از كاربردها مورد استفاده قرار گرفته است.

در حال حاضر نیز كسانی هستند كه ادعا می كنند باید حداقلی برای استحكام حلقوی و ضخامت جداره ها وجود داشته باشد كه بتوان از آن استفاده كرد. این افراد به این نكته توجه نمی كنند كه طراحی پروفیل دقیق نه تنها در صنعت لوله بلكه در سایر صنایع نیز، مانند هواپیما سازی و خودروسازی مورد استفاده قرار می گیرد. تنها پروفیل های محكم كه نازك و انعطاف پذیر باشند، به بال های یك هواپیما اجازه می دهد كه بصورت كنترل شده تحت بار، تغییر فرم دهد. یك سازه صلب در صورت وارد شدن بار مازاد بسادگی خواهد شكست. پروفیل های لوله های دوجداره پلی اتیلن کرتیوب دار نیز با همان دقت بكار رفته در طراحی بال هواپیما و سپر خودروها و با همان روش محاسبه، یعنی روش المان های محدود، طراحی شده اند.

لوله دوجداره پلی اتیلن کرتیوب دار در شاخـــه های 6 متری تولید می گردد که می توان بر حسب شرایط اجرا، شاخه هایی با متراژ کمتر نیز تولید نمود.

لوله دوجداره پلی اتیلنی کرتیوب دار(کورتیوب دار) این شرکت از سایز قطر 300 میلی متر تا 3500 میلی متر بوده و جوشکاری اکستروژنی (مطابق با استاندارد DVS) و الکتروفیوژنی برای تمام سایزها وجود دارد. ضمناً توصیه شرکت برای آب بندی لوله های پلی اتیلنی تا سایز 1200میلی متر با واشر می باشد. واشرهای مورد استفاده در محصولات این شرکت از جنس EPDM می باشد. همچنین لوله پلی اتیلن به همراه تمامی اتصالات پلی اتیلن اعم از منهول های پلی اتیلنی، زانوها، سه راهی و ... به عنوان یک سیستم جامع و یکپارچه ارایه می شود.

لوله دوجداره پلی اتیلن کورتیوب دار این شرکت در تمامی کاربردهای فاضلابی، جمع آوری آبهای سطحی و آبگیرها (INTAKE) و آبریزهای (OUTFALL) دریایی مورد استفاده قرار می گیرد و به علت داشتن کیفیت بسیار بالا جزء بهترین و پرکاربردترین لوله های حال حاضر دنیا محسوب می شود.

در ساخت لوله پلی اتیلن دوجداره این شرکت با نام تجاری بین المللی لوله دوجداره پلی اتیلن کورتیوب دار ، از بهترین نوع مواد HDPE  و PP و تکنولوژی منحصر بفرد آلمانی استفاده شده است.

مزایای لوله های پلی اتیلنی دوجداره کرتیوب دار:

 •          عمر طولانی (بیش از 50 سال)
 •          انعطاف پذیری و قابلیت تحمل بارگذاری های مختلف
 •          وزن كمتر نسبت به انواع لوله های فولادی و چدنی و بتنی
 •          رسوب ناپذیری، بدلیل صیقلی بودن سطح داخلی لوله و اثر خودشوئی (Self-cleaning)
 •          مقاوم تا دمای50 درجه سانتیگراد و نامحلول بودن در برابر تمامی حلالهای آلی
 •          مقاوم در برابر مواد خورنده (اسیدها، نمكها و بازها) و میكرواُرگانیسم ها
 •          مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش آفتاب به دلیل استفاده از مواد ( Anti-UV )
 •          مقاوم در برابر حمله جوندگان و میكرواُرگانیسم ها
 •          سهولت در نصب و اجرای سریع كارگذاری به علت استفاده از نر و مادگی (ساکت و اسپیگوت)
 •          حمل و نقل آسان
 •          امكان استفاده از انواع اتصالات (جوش اکستروژنی، جوش الکتروفیوزنی و واشر)
 •          خواص هیدرولیكی مناسب لوله به دلیل بر خوردار بودن از سطوح داخلی صاف
 •          مقاومت بسیار خوب در برابر سایش
 •           تحمل پذیری بالا در برابر بار ترافیكی
 •          قابلیت ترمیم و جوشکاری فنی حتی پس از بهره برداری

شرکت تدبیر نوین سازان در راستای افزایش بهره وری و کیفیت به همراه کاهش قیمت تمام شده محصول و همچنین طبق خط مشی تعریف شده شرکت برای توسعه تکنولوژی موجود خود و همگام با فن آوری های روز دنیا، طی سال های گذشته اقدام به راه اندازی خط تولید لوله پلی اتیلن دوجداره کورتیوب با سایز 80 میلی متر برای اولین بار در ایران نموده است که با تولید این محصول و استفاده از آن در لوله دوجداره پلی اتیلن تولیدی خود توانسته است خواص مکانیکی را به شدت افزایش داده و در عین حال وزن محصول را کاهش دهد.

 از ویژگی های بارز و منحصر به فرد این تکنولوژی :

1-    مقاومت حلقوی بالا و کاهش وزن تمام شده محصول، کاهش زمان تولید و صرفه جویی در وقت و انرژی

2-    افزایش تنوع محصولات

3-    حذف بالاست در پروژه های دریایی با پر کردن درون کورتیوب ها با بتن و افزایش سرعت اجرای پروژه

متخصصان این شرکت جهت توجیه فنی و اقتصادی، آماده ارائه هر گونه اطلاعات درباره محصولات پلی اتیلنی تولیدی این شرکت به کارفرمایان و مهندسان مشاور محترم می باشند.

لوله پلی اتیلنی دریایی سایز 2500 میلی متر پروژه پردیس برای اولین بار در دنیا2-خط لوله پلی اتیلن resizeبلند کردن اسپول لوله های پلی اتیلنی با جرثقیل جهت انداختن در آبخط لوله پلی اتیلنی از نمایی زیبا از بالای جرثقیل لوله پلی اتیلنی به روش نقبیلوله پلی اتیلنی به روش نقبینمونه استاب اند پلی اتیلنی دریایی انتهای اسپول لوله پلی اتیلنینمونه لوله بخش دیفیوزر خط لوله دریاییلوله های پلی اتیلنی در سایزهای مختلف در دپوی کارخانهلوله های پلی اتیلنی در سایزهای مختلف در دپوی کارخانهلوله های پلی اتیلنی در سایزهای مختلف در دپوی کارخانهلوله های پلی اتیلنی در سایزهای مختلف در دپوی کارخانه

برچسب ها: لوله پلی اتیلن کرتیوب دار, لوله پلی اتیلن کورتیوب دار, لوله پلی اتیلن, لوله دوجداره پلی اتیلن, کرتیوب دار, کورتیوب دار, لوله, دوجداره, پلی اتیلن

چاپ